Skip to content

Просвітницькі матеріали щодо запобігання булінгу у ЗДО №11 ” Горобинка”

Робота з педагогами щодо протидії булінгу

Жорстоке поводження з дітьми. Дії вихователя” ( Семінар – практикум)

«Вчимося  розуміти дітей» (Тренінгове заняття для педагогів)

Відео – презентація “Дитяча жорстокість та бійки”

( для перегляду відео натисніть на зображення)

Просвітницькі матеріали щодо протидії булінгу ( зображення)

Важливо!

Корисні посилання:

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)

Корисні посилання щодо теми антибулінгу

Протидія булінгу

Що таке булінг

Булінг ми всі можемо допомогти це зупинити

У ситуаціях жорстокого поводження з дитиною або ризиків щодо їх виникнення стосовно дитини, домашнього насильства або загрози його вчинення, а також ситуації булінгу особа може звернутися особисто до органів Національної поліції та служби у справах дітей.

У разі неможливости звернення до органів Національної поліції, юридичні та фізичні особи, яким стало відомо про дитину, що постраждала від жорстокого поводження або життю чи здоров’ю якої загрожує небезпека, зобов’язані негайно звернутися до суб’єктів виявлення та/або організації соціального захисту дітей.

Особа може звернутися для отримання консультацій юристів, психологів та соціальних працівників на:

– Національну дитячу «гарячу» лінію 116 111 з мобільних або 0 800 500 225 зі стаціонарних (з пн. – пт. з 12.00 до 20.00). Лінія є безкоштовною, анонімною та конфіденційною;

– Національну «гарячу» лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації за тел. 0 800 500 335 або 116 123 з мобільних або стаціонарних цілодобово (безкоштовно, анонімно та конфіденційно);

– «гарячу» лінію для осіб, які постраждали від домашнього насильства, створену на базі Урядового контактного центру за номером 15-47. Сервіс цілодобово доступний, дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

/Files/images/stock-vector--d-person-pointing-at-an-exclamation-mark-isolated-white-background-170830634.jpg

Що повинні робити батьки, якщо в закладі дошкільної освіти їх дитини має місце булінг? Нижче наводяться поради, що допоможуть батькам впоратися із ситуацією, що виникла.

Працівники закладу освіти мають знати чинники ризику насильства проти дитини та звертати на них увагу в рамках своїх службових обов’язків.

Якщо виявлено чинники ризику, працівники закладу повинні повідомити про них батькам і надати їм інформацію про можливості для отримання підтримки, а також заохотити їх до вирішення проблеми.

Працівники повинні контролювати стан і благополуччя дитини.

Порядок реагування у випадках насильства проти дітей.

З метою створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти здобувачів освіти педагогічні працівники, батьки та інші учасники освітнього процесу зобов’язані повідомляти керівника закладу про випадки булінгу, учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

Порядок подання та розгляду ( з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цікування) в закладі освіти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *