Skip to content

#ЯіТи UNICEF Ukraine UNICEF Ukraine

Вихователь старшої групи Заклад дошкільної освіти N11″ ГОРОБИНКА” м.Чернівці Жарикова Марина Генадіївна бере участь в конкурсі #Гратисьінебоятись організований ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та фондом UNICEF Ukraine🥰

———————-

Інструмент підтримки ментального здоров’я «Театр емоцій» – це розминка для мімічних мʼязів за допомогою вправи «повтори емоцію Смайлика». Потім діти діляться на глядачів та акторів. Педагог розповідає вигадану історію (її можна скласти разом із дітьми), а діти – актори мімікою та жестами «проживають» її на сцені. В кінці вистави вихователь із дітьми створюють «Колаж емоцій», залишаючи свої враження від театру на полотні.

—————————

Навичка «Я та безпека» (безпечна поведінка).

Немає нічого найважливішою за здоровʼя та безпеку дітей. Тому кожен педагог щоденно прикладає багато зусиль над формування безпечної поведінки дошкільників. Найдієвішим інструментом для розвитку цієї навички вихователя Жарикової М.Г. є застосування методу моделювання. Обігруючи (моделюючи) різні небезпечні ситуації, діти вчаться аналізувати, міркувати, самостійно знаходити рішення, діяти під час небезпеки, закріплюють теоретичні знання на практиці.

Розуміючи світ емоцій, аналізуючи ситуації в яких переживаєш ту чи іншу емоцію, «приміряючи їх на собі» – дитина вчиться розпізнавати, вимірювати та керувати своїми почуттями. Не боїться говорити відверто про те, що її хвилює.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *