Участь в обласному проєкті ” Крим – колиска українського сонця”

Відповідно листа Управління освіти від 29.09.2022 р. №01-31/1874  з метою вшанування мужності і героїзму громадян України які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України, з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю українців та представників інших національностей, у ЗДО№11 «Горобинка» було проведено ряд заходів під гаслом  «Крим – колиска українського сонця»

У групі старшого дошкільного віку, під час організованої діяльності, педагоги формували уявлення дітей про важливість Криму для України як невід’ємної її  частини, демонстрували місце   знаходження півострова на територіальній  карті України.  Ознайомлювали з основними визначними місцями , а саме: Генуезька  фортеця  у Судаку, Ялтинський ботанічний сад, замок – Ластівчине гніздо, набережна Ялти, історичні пам’ятки Бахчисарая, та  морські узбережжя південного берега Криму.

Із дітьми середнього дошкільного віку педагогами було проведено тематичний тиждень: « Подорож по Криму». Вихованці збагатили свої знання про моря, якими омиваються береги Криму, де можна влітку оздоровитися та відпочити, здійснили уявну прогулянку по Кримських горах до найвищої вершини. Ознайомилися із назвами міст півострова, а на завершення тематичних занять, вихованці групи висловлювали свої думки – із чим асоціюється у них Крим!

Педагоги групи молодшого віку організували виставку дитячих робіт:

« Крим – це Україна». У батьківській групі, мережі Telegram, розміщували інформацію  « Спротив заради свободи»; пам’ятки « Як виховати справжнього патріота».