Skip to content

Благодійна ярмарка ” Наближаємо перемогу разом”

Сьогодні в нашому закладі дошкільної освіти 11 “Горобинка ” також пройшла акція під гаслом ” Наближаємо Перемогу разом! “. Разом з вихованцями та їх батьками, за участі працівників садочка було проведено осінній ярмарок . Ох і насичений був день : для дітей проведено веселі осінні розваги , для батьків – організація ярмаркування, збір коштів, приготування кави , ну а педагоги , наче ті бджілки встигли побувати в різних ролях і на різних позиціях , і завдяки спільній роботі і старанням вдалося зібрати гарненьку суму .

Сьогодні Україна переживає найскладніші часи, тому так важливо робити щось для перемоги спільними зусиллями .У кожного свій фронт , і ми маємо подбати про те , щоб хлопці які зараз гідно стоять на захисті нашої країни знали і вірили , що в тилу , про них не забувають, допомагають і будуть допомагати до Перемоги! Дякуємо нашим збройним силам за життя…дякуємо всім хто сьогодні став причетним до ще однієї акції допомоги !!!

Кажуть , що доки людина відчуває біль – вона живе , доки відчуває чужий біль – вона ЛЮДИНА! Єднаймося заради перемоги!!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *